Vodafone Parça Kontör

Vodafone Parça Kontör

Vodafone parça kontör operatörün Cep Ögrenci paketiyle birlikte gündeme gelmis ve yayginlasmistir. Vodafone operatöründede parça kontör gönderimleri Turkcell sistemlerine benzemekte ve çalisma mantigi ayni düzen içerisinde islemektedir. Operatörün parça kontör gönderimleri online sistemdir.

Vodafone serbest girisimcilerin piyasaya sundugu parça kontör'e karsilik kendi parça kontör sisteminide gelistirmistir. Bu operatörün müsteri beklentilerine en iyi cevaplardan bir tanesidir. Bu sistemlerin çikmasi vodafone kontör gönderimlerini süper hizli bir hale getirmis cep ögrenci yada Vodafone Online paketleri farketmeksizin vodfaone gönderimlerini saniyelere düsürmüstür.

Artik Cep Ögrenci ve Cep Aile disindaki diger kontörlü ön ödemeli hat aboneleri de parça kontör alabiliyor.

Kontör bazli (Hesabini Bilen Tarife hariç) tüm bireysel ön ödemeli tarife kullanicilari mevcut sartlarda herhangi bir degisiklik olmaksizin, parça kontör alabilecek.

"Vodafone Parça kontör gönderimleri ister online ister cep ögrenci olsun otomatik sistem sayesinde 7/24 ve saniyeler içinde müsteriye ulasmaktadir. kontör ana bayi  kaliteyi sizin için hizmete dönüstürmeye devam ediyor"  

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !