Parça Kontör

Parça Kontör

     Turkiyedeki Operatölerin kart kontörlerine alternatif olarak 2003 yilinda piyasada kendine yer bulan kontör seçenegidir. Operatörlerin direk hizmeti olmayip girisimcilerin meydana getirdigi gönderim kanallari ile tüketiciye ulasan parça kontör seçenekleri serbest piyasada ( 10 kontörden 70 kontöre kadar)  kart kontörlerlerine alternatifler olusturmuslardir.

      Tüketicinin parça kontör'e göstermis oldugu yogun ilgi sektörle beraber parça kontörün gönderim kanallarinida genisletmistir. Bu sayede parça kontör sektörüne bagli  olarak bir çok sektörde ayni paralellikte gelismis ve sektör 2008 yilinda türkiye çapinda binlerce bayi ve milyonlarla tabir edilen parça kontör müsterilerine ulasmistir.

      Operatörlerin son kullaniciyi kart ( Tam ) Kontör yükletmeye diretme çabalari parça kontör piyasasinin genislemesi ve parça kontör bayiliklerinin artmasi ile kabul edilmez bir seçenek olmus ve operatörleride parça kontörcülere alternatif olusturacak kontör paketleri üretmeye mecbur etmistir.Böylelikle Turkcell , Vodafone ve Avea 'nin parça kontör paketleri djital piyasada yerini almistir.

      Operatörlerin Tam Kontör seçenekleri içinde bulunan 100 kontör altindaki kontör paketleri Süre uzatan parça kontör olarak tabir edilir ve operatörün direk hatta yükleme hizmetidir. Parça kontör paketleri içinde bulunan kontör seçenekleri girisimcilerin gelistirmis oldugu operatölerin direk yükleme hizmeti olmayan girisimcinin yükleme kanallariyla gerçeklesen parça kontör yükleme sistemleridir.

"Parça kontör yükleme sistemlerinde otomatik entegrasyon sistemleri kullanarak müsterimizin ihtiyacina saniyeler içinde cevap verebilmekten gurur duyuyoruz."

kontoranabayi pek yakında parça dakika kontör hizmeti vermeye başlayacaktır...
 

 Kontör ana bayi

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !